Hotel Rott Praha - informace o hotelech a ubytování v Praze

Hotel Rott Praha - nabízíme Vám, našim turistům, informace o hotelech a ubytování v Praze, České republice, a seznam hotelů v Praze rozdělený podle kategorií, cen a umístění. Kromě hotelů a ubytování zde můžete najít i informace o pražských památkách, počasí, kultuře a životě v Praze dále typy na cestování a potřebné informace, jako například otevírací dobu jednotlivých památek, adresy autoservisů, kulturní programy, jízdní řády nočních tramvají nebo autobusů a podobně.
Praha, hotel, ubytovíní. Ubytování v Praze
Hotel, hostel a ubytování v Praze.

Hotel Rott PrahaPraha - hotel - ubytování. Pražská hotelová informační služba.Praha - hotel - ubytování. Pražská hotelová informační služba.Praha - hotel - ubytování. Pražská hotelová informační služba.Ubytování v Praze

Informace o hotelu - Ceny - Poloha - Spojení - Rezervace

Jsme zde pro Vás, hledáte-li ubytování a hotelyv Praze.
Praha - hotely

Praha Hotely - hotely v Praze - Ubytování Praha


55-ti hvězdičkové hotely v Praze, informace o ubytování - hotely - Praha.hotely v Praze

Hotel Praha

Hotel Corinthia


44-hvězdičkové hotely v Praze, informace o ubytování - hotely - Praha. hotely v Praze

Hotel Jalta

Hotel Panorama

Hotel Fenix K+K

Hotel Rott

Hotel Top


33 hvězdičkové hotely v Praze, informace o ubytování - hotely - Praha.hotely v Praze

Hotel Andante

Hotel Balkán

Hotel Belveder

Hotel City Inn

Hotel Centre

Hotel Tiepolo

Hotel Splendid

Hotel Kavalír

Hotel Dalimil


25-ti hvězdičkové hotely v Praze, informace o ubytování - hotely - Praha.hotely v Praze

Hotel Beta

Hotel DUM

Hotel Rott ****

Adresa: Malé nám. 45, Praha1
Online rezervace: Online Hotel online booking
Last Minute: Last Minute - ceny Online Hotel online Last Minute
E-Mail: rott@onlinehotels.cz

Vítáme Vás v Hotelu ROTT, exkluzivním 4. hvězdičkovém hotelu v Praze. Nachází se v samotném centru Prahy obklopen nejzajímavějšími památkami jako jsou Staroměstské náměstí, Karlův most a Václavské náměstí.

Poloha: Hotel leží v centru na Staroměstském náměstí. Malé náměstí v srdci starobylé Prahy, na Královské cestě, tvoří se snad ještě slavnějším náměstím Staroměstským jeden celek. Je místem, kde rodina V.J. Rotta otevřela v měšťanském domě, jehož počátky sahají do první poloviny 13. století, slavný obchod se železným zbožím.

Čtyřpodlažní dům, v němž byl po náročné rekonstrukci nově otevřen komfortní hotel, je zdoben již od 19. století freskami slavného malíře Mikoláše Alše a nabízí malebné pohledy na věže a střechy historického jádra města. 

Spojení: trasy metra A, stanice  "Staroměstská". 

Restaurant: Hotelová restaurace „Paleta“ je vám k dispozici s pestrou nabídkou vynikající steakové i vegetariánské kuchyně včetně bohatého snídaňového bufetu. Vždy ochotní a profesionální zaměstnanci jsou vám k dispozici při plnění vašich přání od organizace narozeninové oslavy až po svatby a jiné slavnostní příležitosti.

Služby: Concierge hotelu vám pomůže sestavit program dne, opatřit vstupenky do divadel, pomoci při výběru restaurace nebo zajistit průvodce, stejně jako vyřešit změnu cestovního plánu.

Všechny ceny - za pokoj a noc se snídaní včetně DPH v EUR

Hotel Rott - Budova - Praha - Ubytování - Hotely v Praze.

Hotel Rott - Recepce - Praha - Ubytování - Hotely v Praze.

Hotel Rott - Restaurant - Praha - Ubytování - Hotely v Praze.

Hotel Rott - Bar - Praha - Ubytování - Hotely v Praze.

Hotel Rott - Apartment - Praha - Ubytování - Hotely v Praze.

Hotel Rott - Double - Praha - Ubytování - Hotely v Praze.

Hotel Rott - Pokoj - Praha - Ubytování - Hotely v Praze.

Praha hotel - hotely v Praze online rezervace Online rezervace: Online Hotel online booking   - rezervujte si své hotelové ubytování HNED!
Last Minute: Last Minute - ceny Online Hotel online Last Minute
E-Mail: rott@onlinehotels.cz -pokud máte specielní přání, rádi Vám pomůžeme.

 

Tyto stránky byly připraveny ve spolupráci s cestovní kanceláří I-Tour 
I-TOUR
  Obchodní komora- I Tour - ubytování a hotely v Praze - hotel - ubytování - Praha                         členem                   Asociace cestovních kanceláří - I Tour je zde pro všechny, kteří hledají hotel či ubytovíní v Praze - Praha hotelový servis.

                        Obchodní komora                                      Asociace českých cestovních kanceláří  
Tel: 00420 2 2494 1120  E-Mail: hotel@chello.cz

Ubytování - Hotel

INFORMACE:Hotel ROTT

83

 Počet pokojů

0

Vybavení pro postižené

168

 Počet lůžek
Ano, v našem hotelu toto máme. Přijedete-li do Prahy rádi se postaráme o Vaše ubytování a pohodový pobyt.  Sprcha / vana 
Ano, v našem hotelu toto máme. Přijedete-li do Prahy rádi se postaráme o Vaše ubytování a pohodový pobyt.  WC
Ano, v našem hotelu toto máme. Přijedete-li do Prahy rádi se postaráme o Vaše ubytování a pohodový pobyt.  Parkování
Ano, v našem hotelu toto máme. Přijedete-li do Prahy rádi se postaráme o Vaše ubytování a pohodový pobyt.  Snídaně
Ano, v našem hotelu toto máme. Přijedete-li do Prahy rádi se postaráme o Vaše ubytování a pohodový pobyt.  Restaurace
Ano, v našem hotelu toto máme. Přijedete-li do Prahy rádi se postaráme o Vaše ubytování a pohodový pobyt.  Telefon
Ano, v našem hotelu toto máme. Přijedete-li do Prahy rádi se postaráme o Vaše ubytování a pohodový pobyt.  Televizor
Ano, v našem hotelu toto máme. Přijedete-li do Prahy rádi se postaráme o Vaše ubytování a pohodový pobyt.  Kreditní karty
 Domácí zvířata
Ano, v našem hotelu toto máme. Přijedete-li do Prahy rádi se postaráme o Vaše ubytování a pohodový pobyt.  Bar
Ano, v našem hotelu toto máme. Přijedete-li do Prahy rádi se postaráme o Vaše ubytování a pohodový pobyt.  Minibar

Užitečné informace

Německé a anglické stránky:


České stránky -Praha hotel ubytovací systém, jenž přináší rychlé řešení pro hledání hotelů v Praze. -  Praha hotely - hotely v Praze - Praha hotely - , Česká republika,  Evropa, Ubytování v Praze - ubytování pro skupiny, MICE, kongresy, ubytování v Praze, rezervace hotelů, , , Hotely, Plán města, , Individuální cesty, Last Minute ceny - hotely Praha , bezplatné informace, Létání, rezervace letu, letiště, Transfery, letenky, volný čas, Peníze, zdarma, krátké výlety, krátké dovolené, Last Minute, Last-Minute, Muzea, hudba, Last Minute hotely PrahaHotely v Brně - Brno hotely ubytovací systém, jenž přináší rychlé řešení pro hledání hotelů v Brně. - Hotely v Brně - Veletrhy Brno.

České stránky obsahují nebo Vám poskytneme informace o : Ubytování v Praze Online rezervace, Online Reservace, Online-cestování, Organizace, Pension, plán Prahy, Cesty, Experti na průvodcovství v evropských městech, Cestovní nabídky, cestovní kanceláře, cestovní horečka, průvodci, , informace o cestování, zavazadla, Cestovní magazíny, Cestování,  zprávy o cestování, reportáže, obchody, cestovní typy,  cestovní pojištění, počasí,  půjčovny aut, Reportáže, Restaurace,  Cluby,  vzdálenosti, Disco, nákupy, dobrodružství, výlety, pronájem aut, napětí,  rekreace, zážitek, cestování vlakem, Evropa, svátky, prázdniny, památky, Silvestr, letní dovolená, aktivní dovolená, speciální cesty, Sport, cestování po městech, , městské karty,  okružní jízdy městem, ulice, hledat, Taxi, lístky, vstupenky, Tipy, túry, turistika,  informace pro turisty, Trendy, výlety, Česká republika, Židé v Praze, ubytování, ubytování, dovolená,  počasí o prázdninách, cíle pro dovolenou, pořadatelé, odcestování,  cestování o víkendu, počasí, zimní dovolená, bydlení.

Slovenské stránky: Hotely v Prahe, Praha hotely a last minute ubytovanie -  

Prag - Deutsche Seiten - Kommen Sie nach Prag. Prag Unterkunft - Prag Hotel Reservation Service, Praha hotel a hotely, Prag Hotel, Tschechei, Tschechien Hotels - Prag Infoseiten. Europa Touristik und Hotels - Prag -Unterkunft. Reiseagentur in Prag E-Prag.de nur für Sie und Ihre Zufriedenheit in Prag. Hotel in Prag, Hotel buchen, Hotelformular, Prag Unterkunft und Links zum Prag Hotel, Wetter in Prag, Winterurlaub, Wohnung oder Privat in Prag. Prag Info - Prag Hotels Infoservice Prag Hotel online buchen, Judentum in Prag, Unterkunft, Unterkunft, Prag Information.

Prague - English sites - Prague hotels Information Service - hotel in Prague. Prague accommodation , Expert for City travels in Europe - - Prague E-Prague.info.
Italiano Praga alberghi